בנייה משלב השלד ועד המפתח
 
ייעוץ וליווי צמודים
 
עבודות גמר ברמת גימור גבוהה.
 
 
 
 
שיפוצים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שלד ויסודות בבנייה פרטית

 
אנשים רבים מכל קצוות העולם חולקים את אותו החלום: לבנות בית פרטי. במשך שנים רבות הם עובדים קשה וצוברים כסף, ובסופו של דבר מגיעים לסכום, אשר מאפשר להם להגשים את חלומם.
 
האלמנטים המרכזיים ביותר בכל בית הוא, כמובן, השלד והיסודות. מדובר במרכיבים אשר משפיעים על חוזק המבנה, רמת הבידוד התרמי - וכן על עמידותו בפני רעידות אדמה, אש, נזקי רטיבות וכדומה.

בניגוד לאלמנטים אחרים שניתן לשפץ אותם במשך הזמן, מדובר במרכיב מהותי ובלתי ניתן להחלפה, שילווה אתכם כל עוד תתגוררו במבנה שבניתם. לכן, אם אתם עומדים לבנות בית, המאמר הבא מיועד עבורכם.

 
 

טיפים עבור בנייה פרטית

 
 
מהו שלד המבנה?

השלד אחראי ליציבות המבנה. עליו לשאת את קורות הבניין והעמודים, להתמודד עם רוחות חזקות, משקעים ועוד. השלד הוא למעשה קונסטרוקציה של קורות ועמודים, אשר נושאת על גביה את כל משקלו של המבנה. היא שומרת על הבית איתן, כאשר יוצקים על גביה בטון, כאשר מכניסים לתוכו רהיטים כבדים במיוחד וגם במקרים של רעידות אדמה או רוחות חזקות במיוחד. שלד טוב יבטיח שהבית לא יקרוס.

כידוע, יסודות טובים ובנייה איכותית של השלד, יבטיחו את בטיחותם של יושביו. בנייה תקינה ומדוקדקת תכין גם את פני השטח לבעלי מקצועות נוספים שייקחו חלק ביצירת בית חלומותיכם.
 
 
חשיבות בניית השלד ויסודות

לא פחות מ- 6000 משפחות ישראליות מקימות בכוחות עצמן בית בישראל. הן רוכשות מגרש, מגישות תוכניות בנייה ומשיגות את כל האישורים וההיתרים הדרושים. לאחר תהליך זה הן מתחילות בבנייה בפועל. מדובר לרוב בהוצאה נכבדת וחד-פעמית ולכן אין מקום לטעויות, שיגרמו לעיכובים ולהוצאות נוספות.

חשוב מאוד שהקורות והעמודים יהיו עשויים מחומרים חזקים מאוד, על מנת שיוכלו להתמודד בהצלחה כנגד איתני הטבע השונים, כובד הבטון והמלט שמכסים אותם וכמובן כובד הרהיטים שאתם מכניסים לביתכם. זאת כמובן, על מנת לספק לכם מחסה הולם ובטיחותי.

חשוב לציין שההחלטה לבנות בית משלכם יכולה להשפיע על חייכם באופן ניכר ולשנות אותם מן הקצה אל הקצה. טעויות או ליקויים בשלב בניית השלד והיסודות, עלולים לסכן אתכם, את ערך הנכס וכתוצאה מכך אף להשפיע על מידת הנאתכם ממנו.
 
 
בניית בית - סוף מעשה במחשבה תחילה
 
בניית שלד מבנה – רק במסגריה אשר מתמחה בתחום זה
אין כל ספק, שאחריות רבה מוטלת על כתפיהם של הקבלן ושל מהנדס הבניין. קורות מתכת מסיביות שיוצרו בקפידה במסגריה המתמחה בתחום זה, יכולות לספק מענה הולם לצורכיכם. אם אתם רוצים שהבנייה תתבצע כמו שצריך, חשוב שתשאירו את בניית היסודות למסגריית הצד המעשי. כמסגריה בעלת ותק וניסיון, תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים שירות אמין. כמו כן, תוכלו לדעת שיכינו עבורכם שלד חזק ואיכותי, אשר עומד בתקנים המחמירים ביותר. אנו נכין עבורכם יסודות בדיוק ובקפדנות, תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 קיבוץ יקום   •  טל': 9524642 - 09, פקס: 9524196 - 09  •  דוא"ל: hatzer@yakum.co.il  •

מִצאו אותנו בגוגל פלוס


 
+1