בנייה משלב השלד ועד המפתח
 
ייעוץ וליווי צמודים
 
עבודות גמר ברמת גימור גבוהה.
 
 
 
 
שיפוצים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בניית שלד לבית

 
 
בניית שלד באופן עצמאי מול שכירת שירותיו של קבלן שלד
אם אתם עומדים בפני בניית בית חדש, קודם כל נברך אתכם בברכת בשעה טובה. אין כמו לתכנן בעצמכם את מקום מבצרכם, שכן כך ניתן להבטיח שהוא יענה על כל הדרישות ויספק את כל הצרכים והרצונות שלכם. למרות היתרון המשמעותי הזה התהליך כרוך בלא מעט פרוצדורות בירוקרטיות ומעשיות, כאשר אחת ההחלטות הראשונות והיותר חשובות שתצטרכו לקבל היא האם אתם בוחרים לבצע בניית שלד עצמאית או שאתם מתכוונים לשכור את שירותיו של קבלן שלד מקצועי.

במאמר זה נציג בפניכם את היתרונות ואת החסרונות שבכל אחת מהבחירות, מתוך תקווה כי אלה יסייעו בידיכם לקבל את ההחלטה המתאימה והטובה ביותר עבורכם.
 
 
 
קבלן שלד - הצד המעשי
 
 
 
בניית שלד באופן עצמאי
היתרונות:
• אתם שולטים בנעשה – אתם יודעים בדיוק מה קורה ומתי, ובאיזה שלב נמצא תהליך הבנייה כולו.
 
• אתם מזמינים את בעלי המקצוע – אתם בוחרים את מי שיבצע את העבודות השונות, מה שיכול להביא לכך שהתוצאות תהיינה לשביעות רצונכם המלאה וגם, כמובן, לחיסכון בעלויות.
 
• אתם חוסכים כסף – כשאתם נושאים בכל האחריות הקשורה בבניית שלד אתם בדרך כלל משלמים פחות. זאת משום שעל רוב החומרים תצטרכו לשלם פחות ושהתשלום הכולל לבעלי המקצוע יהיה בדרך כלל זול יותר מהתשלום שתצטרכו להעביר לקבלן שלד מוסמך.
 
החסרונות:
לבניית שלד באופן עצמאי יש חיסרון אחד עיקרי, הנקרא בשפה מאוד פשוטה "כאב ראש". מכיוון שהכול כולל הכול מוטל עליכם, סביר להניח שרוב שעות היום שלכם יהיו מוקדשות לשיחות על בעלי המקצוע על מנת לוודא שהדברים מתקדמים על פי התוכנית, להתרוצצות בין חנויות לחומרי בניין כדי לספק להם חומרים ולחישובים קדחתניים של עלויות.
 
בנייה באמצעות שכירת קבלן שלד
היתרונות:
• אפשר לישון בשקט– העבודה מופקדת בידיו של איש מקצוע מוסמך שדואג לכל מה שצריך, החל מחומרים וכלה בבעלי המקצוע. אתם יכולים לנצל את הזמן שלכם כדי לדאוג לדברים חשובים אחרים הקשורים בבנייה וכדי להמשיך בשגרה היומיומית שלכם, בלי טרדות נוספות.
 
• מקצועיות מובטחת – כשאתם שוכרים קבלן שלד הוא מחויב לספק לכם את השירות בדיוק על פי התכנון. לכן, ברוב המקרים קבלני שלד יעסיקו רק אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים, וכך יספקו לכם את התוצאה הטובה ביותר.
 
• כתובת אחת – כשאתם שוכרים קבלן שלד אתם לא צריכים "לרדוף" אחרי מספר בעלי מקצוע. הוא האחראי היחיד מולכם לגבי ההתנהלות השוטפת של העבודה בשטח ולגבי תפקודו והספקו של כל בעל מקצוע. לכן כל הבירורים מתבצעים מולו, ואך ורק מולו, מה שחוסך לכם הרבה מאוד זמן וכאבי ראש.
 
החסרונות:
החיסרון היחיד שיש בשכירת שירותיו של קבלן שלד הוא עלות גבוהה יותר. מכיוון שאותו אדם הוא זה שמנהל את העבודה בפועל על כל היבטיה, התשלום שהוא גובה בדרך כלל גבוה יותר מהעלות שתהיה לכם אם תבחרו לעשות זאת בעצמכם.
 
כל החלטה ברוכה
לאחר שלמדתם על היתרונות ועל החסרונות של כל שיטה, תוכלו לקבל החלטה מושכלת לגבי הדרך שבה אתם מעדיפים לבנות את ביתכם. אם תחליטו לבחור בדרך השנייה, הצד המעשי תשמח להעמיד לשירותכם קבלן שלד שידאג להוציא את חלום המגורים שלכם מהכוח אל הפועל על הצד הטוב ביותר. העבודה מתבצעת בדגש על בחירת בעלי המקצוע הטובים ביותר והחומרים האיכותיים ביותר, תוך הקפדה על ביצוע כל פרט ופרט שתוכננו מראש.
 
לקבלת מידע נוסף אודות קבלן שלד של הצד המעשי שידאג שהבית שלכם יהיה בית החלומות ויספק לכם בטיחות, נוחות ואיכות, צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 קיבוץ יקום   •  טל': 9524642 - 09, פקס: 9524196 - 09  •  דוא"ל: hatzer@yakum.co.il  •

מִצאו אותנו בגוגל פלוס


 
+1