בנייה משלב השלד ועד המפתח
 
ייעוץ וליווי צמודים
 
עבודות גמר ברמת גימור גבוהה.
 
 
 
 
שיפוצים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שילוב בניה קלה בעולם השיפוץ

 
 
 
עולם השיפוצים הוא עולם שמשתנה כל הזמן. טרנדים חדשים מגיעים ממדינות אחרות, וסוחפים איתם את דעת הקהל הישראלית, כאשר יש כאלה שהינם טובים ומוצדקים יותר, ויש כאלה שפחות. אחד הטרנדים אשר "תפס" חזק מאוד בישראל, הוא השילוב של בניה קלה בעולם השיפוץ, וכשמדובר בטרנד זה, מדובר בהחלט באחד הטרנדים המוצדקים ביותר והמועילים ביותר הן ללקוח והן לסביבה.
 
 
 
דוגמא לעבודה של הצד המעשי
 
 
 
 
דברי הסבר
על מנת להסביר מדוע, נפתח בהסבר קצר אודות התחום באופן כללי. מדובר בבנייה השונה ביסודה, וגם ביסודותיה, מהבניה הסטנדרטית לה היינו רגילים עד לפני מספר שנים ע"י חברות שיפוצים. זאת משום שכשמדובר בבניית מבנים בשיטה הקלה, מדובר בבנייה באמצעות חומרים וכלי עבודה אחרים לגמרי: במקום בטון משתמשים בפלדה, באלומיניום ובשאר חומרים קלים ובמקום מחפרונים וכלים מכאניים נוספים מלכלכים ומרעישים משתמשים באנשי מקצוע. השימוש בחומרים שונים וחוסר השימוש בכלים כבדים, הופכים את השיטה לכזו המועדפת על יותר ויותר אנשים בישראל.
 
בניה קלה – יתרונות גדולים
ישנם יתרונות רבים לשילוב בניה שכזו בעולם השיפוץ. לפניכם כמה מהחשובים שבהם:
• פגיעה מינימאלית באיכות הסביבה – בגלל העובדה שלא עושים שימוש בחומרים מסוכנים ושלא נשארת באתר הבניה פסולת בניין שיכולה לסכן את הסביבה, הרי שהבניה הקלה מאפשרת הנאה מושלמת ממבנים יפהפיים, באמצעות שיטת בניה ירוקה המיטיבה עם הסביבה.
 
• תכנון מדויק –  מאפשרת לכם ליהנות בדיוק מהמבנה שתכננתם, ללא טעויות שאי אפשר לתקן. המבנה שתוכנן "על הנייר" הוא המבנה שתקבלו בפועל.
 
• בנייה נקייה – כאשר מדובר בבתי מגורים או במחסנים שנבנים בשיטת הקלה מובאים למקום כשהם מוכנים וכל מה שנשאר לעשות זה רק להציב אותם במקום המיועד ולהיכנס אליהם. הדבר מביא לכך שאתר ה"בניה" נשאר נקי מאבק ומלכלוך כמעט לחלוטין, ואת הלכלוך שכן נוצר אפשר לנקות בקלות. גם כאשר מדובר במבנים אחרים הנבנים בשיטה זו, כגון סגירת מרפסת או הרחבת חדר,  הלכלוך שנותר כתוצאה מהבנייה הוא מועט מאוד. בנוסף, כאשר מבצעים הרחבת חדר או סגירת מרפסת בשיטה זו, אין צורך לצאת מהבית עד סיום העבודה, משום שבעלי המקצוע יכולים לבצע את עבודתם נאמנה גם כשאתם נמצאים בבית או בבית העסק.
 
• מהירות הבזק – עבודה מהירה. השימוש בחומרים בניין "קלים" וחוסר השימוש בכלים כבדים כגון טרקטורים ודחפורים, הופכים את הבניה הקלה למהירה ביותר, עד כדי כך שאם בחרתם להקים בית בשיטה זו, תוכלו להתגורר בו תוך 4 ימים עד שבוע. זהו הישג שלא נתפס, אשר הופך את השיטה הזו ליותר ויותר פופולארית.
 
שיפוץ בקלי קלות
לסיכום, שילוב בניה קלה בעולם השיפוץ מאפשר לבעלי המקצוע לבצע עבודות כגון סגירת מרפסת, הוספת חדר ואפילו בניית צימר או מחסן גינה, וללקוח ליהנות ממוצר מוגמר המעוצב בדיוק על פי דרישותיו – במהירות ובקלות. שיטת בנייה זו מוזילה בהרבה את ההוצאות על העבודה, דבר שמהווה יתרון חשוב נוסף ההופך את השיטה למבוקשת ביותר.
כאשר מדובר בביצוע עבודות שיפוץ באמצעות שיטה זו חשוב לפנות לחברה המתמחה בבתחום זה, על מנת שתהיו מרוצים מהתוצאות.
 
בהצלחה!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 קיבוץ יקום   •  טל': 9524642 - 09, פקס: 9524196 - 09  •  דוא"ל: hatzer@yakum.co.il  •

מִצאו אותנו בגוגל פלוס


 
+1