בנייה משלב השלד ועד המפתח
 
ייעוץ וליווי צמודים
 
עבודות גמר ברמת גימור גבוהה.
 
 
 
 
שיפוצים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קבלן שלד

 
 

חברת הצד המעשי - קבלן שלד מוסמך! 
 

אנו מתמחים בביצוע כל עבודות התשתית הנדרשות להקמת בית פרטי:

• קידוחי קרקע, הנחת יסודות ויציקתם.

• יציקת הקרקע הראשונה, תוך הנחת תשתיות חשמל, מים, ביוב, תקשורת ועוד.

• הקמת המעטפת לבית (הקירות החיצוניים), תוך ביצוע עבודות איטום ובידוד.

• בניית מחיצות פנים וחלוקת החללים בפנים הבית.

• בניית גג הבית, לרבות איטום ובידוד הגג.

 
 
 מה משפיע על מחירו של קבלן שלד
 
 
מזל טוב!
בשעה טובה ומוצלחת הגעתם לשלב של בניית בית חלומותיכם. לא דירה יד שנייה וגם לא דירה חדשה מקבלן. בית שאותו אתם תכננתם ועיצבתם בדיוק לפי צורכיכם הייחודיים וטעמכם האישי. לפני שתתחילו לבחור צבעים, אריחי קרמיקה ורהיטים, עליכם להתחיל מהיסודות. עליכם לפנות לקבלן שלד שיבצע עבורכם את עבודות התשתית הדרושות כדי לבנות בית מאפס. כי כל בית חלומות מתחיל בקבלן שלד שיבנה עבורו את היסודות.
 
חברת הצד המעשי גאה לעמוד בחוד החנית של תחום עבודות השלד בארץ, ושמחה להעמיד לרשותכם ניסיון עשיר ורב שנים כקבלן שלד מורשה, אמין ומקצועי.
 
 
 
הצד המעשי
 
 
 
דודו צדוק - קבלן שלד
 
 
 
שיפוץ דירה
 
 
 
 
כל הבתים מתחילים עם קבלן שלד אחד
כשם ששלד גוף האדם הוא הגורם שמאפשר את יציבותו, זקיפות קומתו ואיתנותו, כך גם שלד הבית אחראי על תקינותו ויציבותו של הבית שלכם. לכן, ביצוע עבודות השלד לבית שלכם הוא עניין למקצוענים בלבד. אם בתחומים אחרים (כמו ריצוף, צביעה, עבודות עץ וכו') אתם עוד יכולים להסתפק בשיטת "עשה זאת בעצמך", הרי שכשמדובר בבסיס וביסודות לבית שלכם, רק קבלן שלד יוכל לעמוד בדרישות המחייבות ובסטנדרטים המחמירים.
 

הדרך לבית חלומותיכם מתחילה כאן
אם גם אתם מתכננים את בית חלומותיכם ואתם זקוקים לקבלן לבניית בית פרטי, הגעתם למקום הנכון. יש כאלו אשר יורדים לפרטים כה דקים עד לרמה של מיקום כל אחת מאותן מיני מצלמות אבטחה אשר יעטרו את ביתם העתידי ויש הסומכים בעיניים עצומות על האדריכל ותוכניותיו. בין כה ובין כה - חברת הצד המעשי שמחה להעמיד לרשותכם למעלה מ- 12 שנות ניסיון ומוניטין בתחום עבודות השלד והבנייה כמו גם כלל עולמות השיפוץ, עבודות המתכת והנגרות. חברתנו מחויבת לעבודה בהתאם לתקנות הבנייה המחייבות, תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ותוך הקפדה על עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ובטיחות. עמידה בזמנים מובטחת!
 
הודות לצוות רב העובדים המקצועי והמיומן שלנו, כמו גם לידע הרב שצברנו בתחום, אין אתגר מקצועי שלא נוכל לעמוד בו. כל לקוחותינו נהנים משירות מקצועי ואמין של קבלן בניין רשום ומעבודה ברמת גימור מושלמת. עם הצד המעשי תוכלו גם אתם לבנות את הבית עליו תמיד חלמתם וליהנות ממקצועיות, איכות, בטיחות ועמידה בלתי מתפשרת בלוחות הזמנים. למעוניינים בחיסכון בהתרוצצויות נוספות, חברתנו הינה גם קבלן עבודות גמר וגם קבלן שיפוצים, אשר תוכל לבצע עבורכם גם את כל עבודות הגימור והעיצוב בפנים הבית, הכול תחת קורת גג אחת.
 
 
אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים שלנו, שכבר גרים בבית שנבנה על ידי קבלן השלד של הצד המעשי.
 
לפרטים נוספים – צרו עמנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 קיבוץ יקום   •  טל': 9524642 - 09, פקס: 9524196 - 09  •  דוא"ל: hatzer@yakum.co.il  •

מִצאו אותנו בגוגל פלוס


 
+1