בנייה משלב השלד ועד המפתח
 
ייעוץ וליווי צמודים
 
עבודות גמר ברמת גימור גבוהה.
 
 
 
 
שיפוצים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עבודות אלומיניום

 
לשם הגדלה, לחצו על התמונות הקטנות
 
חלונות בלגים
חלונות בלגים
 
חלונות בלגים
חלונות בלגים
חלון בלגי
חלון בלגי
וטרינה לבית
וטרינה לבית
דלת
דלת
חלונות בנישה
חלונות בנישה
דלת כניסה
דלת כניסה
דלת כניסה
דלת כניסה
חלון
חלון
 
 

עבודות אלומיניום של הצד המעשי: היופי, האיכות והמקצוענות!

בשנים האחרונות הפכו עבודות האלומיניום לשם נרדף לאיכות פונקציונאלית ולחדשנות עיצובית. יותר ויותר אנשים משתמשים בו לביצוע עבודות בתחום הבנייה הביתית, כגון: חלונות, תריסים, דלתות, סגירת מרפסותועוד. הסיבה העיקרית לפופולאריות הגדולה שלהם טמונה בשילוב הייחודי של התכונות הגלומות בחומר הגלם עצמו.
 

יתרונות כה רבים לחומר גלם אחד

האלומיניום הוא מתכת קלה וגמישה  ולכן הוא חומר קל מאוד לעיבוד ולביצוע עבודות רבות. יחד עם זאת, מדובר על  חומר חזק ועמיד, מה שמבטיח את איכותם ועמידותם של מוצריו לאורך שנים. יש לציין כי הוא גם מתכת עמידה בפני חלודה, ובעל כושר בידוד ואיטום יוצא מן הכלל. עובדות אלו הופכות אותו לחומר גלם אידיאלי לייצור מוצרים החשופים לאיתני הטבע כמו תריסים, פרופילים של חלונות ודלתות, סגירת מרפסות ועוד. יתרה מכך, יש לו יכולות של בידוד אקוסטי מפני רעשים. לאור תכונותיו אלו, אין זה פלא כי עבודות עם חומר זה הפכו לסוג העבודות הנפוץ ביותר בתחום הבנייה המודרנית.
חברת הצד המעשי  קבלני שיפוצים  - מתמחה במגוון שיפוצים,שמחה להעמיד לרשות לקוחותיה מוצרי מתכת ופרזול רבים באיכות שאין שני לה ולאפשר להם ליהנות מכל היתרונות הגלומים בשילוב של איכותם והריכות המקצועית בעבודה גם יחד. החברה מתמחה בביצוע קשת רחבה של עבודות מתכת ומסגרות המותאמות לצרכיו הייחודיים של כל לקוח ולטעמו האישי.
 

חלונות מקסימים

אחד מתחומי ההתמחות של חברת הצד המעשי היא ייצור חלונות. חלונות האלומיניום ידועים גם בשם חלונות בלגים, משום ששיטת ייצור זו, הכוללת פרופילים עם מפתחי זכוכית גדולים, היתה במשך שנים רבות מאפיין מרכזי בבנייה בבלגיה. אולם כבר שנים רבות שחלונות אלו פרצו את גבולותיה הטריטוריאליים של בלגיה, וכיום ניתן למצוא אותם כמעט בכל מקום.
 
החלונות אותן מייצרת חברת הצד המעשי מאפשרים לכל לקוח ליהנות מכל היתרונות של חומר הגלם: בידוד אקוסטי מפני רעש, בידוד ואיטום מפני גשמים ורוחות ועיצוב מודרני ושובה עין. נוסף לכך, חלונות אלו הם חלק בלתי נפרד ממגמת הבנייה הירוקה שהולכת ומתפשטת. כיוון שחומר גלם זה הוא חומר חזק במיוחד, הוא מאפשר ליצור פרופילים חזקים ואיתנים שיחזיקו בבטחה מפתחי זכוכית גדולים במיוחד. לכן אין צורך לחלק את שטח הפנים של החלון למספר מפתחים קטנים, וכך מתאפשרת חדירה גדולה יותר של אור טבעי. העובדה שחלונות בלגים מאפשרים לנו לנצל את האור הטבעי ולחסוך בחשמל, הופכת אותם לאמצעי המאפשר לנו גם לחסוך כסף וגם לצמצם את צריכת האנרגיה והפגיעה באיכות הסביבה.
 
חברת הצד המעשי קבלני שיפוצים - מזמינה גם אתכם ליהנות מהיתרונות הרבים של בהתקנות שכאלו בביתכם הפרטי או בעסק. בעמוד זה תוכלו להתרשם מהמגוון הרחב של עבודות האלומיניום שהחברה מבצעת: חלונות בלגיים, דלתות, סגירת מרפסות ועוד.
 

אם גם אתם מעוניינים בפתרון פונקציונאלי ומעוצב במוצר אחד, אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר!

 

פנו לצד המעשי והצוות המקצועי של החברה ישמח לסייע לכם בבחירת דרך הפעולה המתאימה לצורכיכם!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 קיבוץ יקום   •  טל': 9524642 - 09, פקס: 9524196 - 09  •  דוא"ל: hatzer@yakum.co.il  •

מִצאו אותנו בגוגל פלוס


 
+1