בנייה משלב השלד ועד המפתח
 
ייעוץ וליווי צמודים
 
עבודות גמר ברמת גימור גבוהה.
 
 
 
 
שיפוצים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך לבחור קבלן שלד פרטי?

 
 
איך לבחור קבלן שלד פרטי לבניית בית חלומותיך?
 
בניית בית היא החלום הגדול של כל אחד מאיתנו: בית שנתכנן ונעצב בעצמנו, ושיתאים בדיוק לצרכינו ולטעמנו האישי. וכשאנחנו סוף כל סוף מצליחים להשיג את סכומי הכסף הגדולים הנדרשים כדי להתחיל במלאכת הבנייה, אנחנו רוצים להיות בטוחים שנקבל את התמורה המלאה והטובה ביותר לכסף שלנו. לשם כך עלינו להתחיל קודם כל בבחירת קבלן שלד אמין, מקצועי ובעל ניסיון.
 
 
 
קבלן שלד פרטי
 
 
 
 
כל בניית בית פרטי מתחילה עם קבלן שלד מקצועי
כשם שהגוף שלנו זקוק לשלד כדי שנוכל להיות זקופים, יציבים ואיתנים, כך גם כל מבנה זקוק לשלד שיבטיח את יציבותו ותקינותו. התנאי הראשוני והבסיסי לבית תקין, יציב ובטיחותי הוא שלד איתן, שנבנה כהלכה. קבלן שיפוצים ושלד הוא איש המקצוע אשר אחראי על השגת מטרה זו.
 
קבלן השלד הוא האדם אשר אחראי על ביצוע כל עבודות השלד בבית: קידוחי קרקע, הנחת היסודות, הקמת העמודים התומכים, בניית הקירות החיצוניים והפנימיים, הרצפות, התקרה והגג (לרבות עבודות איטום ובידוד). קבלן השלד אינו מבצע את עבודות אלו בפועל, אלא אחראי על התנהלותה התקינה של העבודה באתר הבנייה (המתבצעת בדרך כלל על ידי צוות עובדים שהוא מעסיק): שהפועלים עובדים בהתאם לתוכניות הבנייה של המהנדס / האדריכל, שהם משתמשים בחומרי בניין איכותיים, בציוד עבודה תקין ובטיחותי, שהעבודות מתבצעות בהתאם לתקני הבנייה ועוד. באתרי בנייה רבים קבלני השלד אחראים גם על תיאום בין שלל בעלי התפקידים באתר ועל פיקוח על נושא הבטיחות בעבודה.
 
שלושה פרמטרים לבחירת קבלן שלד
לאור כל האמור לעיל, ברור מדוע בחירת קבלן שלד היא אחת הבחירות החשובות ביותר בכל תהליך של בניית בית פרטי. קבלן השלד שתבחרו יקבע במידה רבה את איכות העבודה שתתבצע ואת תקינות הבית שבו תגורו. לכן, לעולם אל תבחרו בקבלן השלד רק על סמך הצעת המחיר שהוא מעניק לכם. בבחירת קבלן שלד לבניית ביתכם, חשוב שתשימו לב ל- 3 הפרמטרים הבאים:
 
1. מקצועיות – חשוב לוודא שמדובר בקבלן שלד מקצועי, בעל רישיון מטעם רשם הקבלנים במשרד הבינוי והשיכון. קבלן לא מקצועי יכול לגרום ללא מעט בעיות, עיכובים וליקויים בבית שתבנו.
 
2. ניסיון – חשוב מאוד לוודא שמדובר בקבלן שלד בעל ניסיון עשיר ורב שנים, רצוי בבניית בתים פרטיים. ככל שלקבלן השלד יהיה ניסיון רב יותר בביצוע פרויקטים דומים לשלכם, כך תוכלו ליהנות מעבודה יעילה, מהירה, איכותית ובטיחותית יותר.
 
3. אמינות – מכיוון שלמרבית האנשים אין את הידע המקצועי הדרוש כדי להבין בתחום עבודות השלד, אתם זקוקים לקבלן שלד עליו תוכלו לסמוך בעיניים עצומות שיעמוד בכל התחייבויותיו כלפיכם. אך גם אם אתם נעזרים בקבלן שלד מורשה, מנוסה ושעליו קיבלתם המלצות, אל תוותרו על חתימת חוזה עבודה עימו. בחוזה עבודה זה תכללו את כל התחייבויותיו: תוכניות הבנייה, סוג חומרי הבניין, הצעת המחיר, לוחות הזמנים ועוד.
 
בחירה חכמה ומושכלת של קבלן שלד תוכל לחסוך לכם לא מעט זמן, כסף ועוגמת נפש.
עם חברת הצד המעשי הדרך אל בית חלומותיכם מעולם לא היתה קצרה ובטוחה יותר. חברתנו הינה קבלן שלד מוסמך, בעלת רישיון וניסיון רב שנים בביצוע עבודות שלד בבתים פרטיים. אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת לקוחותינו המרוצים. צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 קיבוץ יקום   •  טל': 9524642 - 09, פקס: 9524196 - 09  •  דוא"ל: hatzer@yakum.co.il  •

מִצאו אותנו בגוגל פלוס


 
+1